جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

در اولين روز از هفته جهاني سالمند برگزار شد : راهپيمايي سالمندان ساكن در آسايشگاه خيريه كهريزك

   

  روابط عمومي آسايشگاه خيريه كهريزك  در گراميداشت اولين روز از هفته جهاني سالمند ، جمع زيادي از سالمندان ساكن در آسايشگاه خيريه كهريزك به اين مناسبت ، در همايش پياده روي شركت كردند .

   اين عزيزان كه همواره در ورزش صبحگاهي و كارگاههاي هنري ، حضوري پررنگ و موفق دارند ، در اين روز آمدند به همگان پيام سلامتي و سالم زيستن را بياموزند ، به ديگران و آناني كه امروز در جامعه هر يك بنا به وظيفه شغلي خود مشغول انجام وظيفه هستند ، يادآوري نمايند كه اينان نيز روزي و روزگاري از فعالان جامعه بوده و چرخ اقتصاد بدست پرتوان آنان مي چرخيده است و امروز بنا به ضرورت چه از بُعد اقتصادي و اجتماعي ، چه از نگاه كم تواني و ناتواني سالمندي ساكن آسايشگاه گرديده اند ، گر چه همچنان تصميم دارند سالم باشند و در اين سن به سلامت روح و جسم خود همچنان مي انديشند و اميدوارند .

  همچنين ويژه برنامه هاي خاصي براي اين روز در نظر گرفته شده بود كه به جهت تقارن اين روز با  شهادت جمع زيادي از هموطنان عزيزمان در مناسك حج و به احترام خانواده هاي قربانيان و همگام با جامعه اسلامي ، مراسم شاد حذف گرديده ، همه عزيزان سالمند با ذكر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) كادوهاي خود را دريافت كردند .

  گفتني است به رسم نيك هر سال ، دل و جگرهايي كه از محل اهداء گوسفندهاي قرباني ، تحويل واحد تغذيه گرديده بود ، در همين روز توسط آشپزهاي زحمتكش مجموعه طبخ و به مصرف حاضرين رسيد . همچنين آن دسته از سالمندان و معلوليني كه توانايي حضور در اين مراسم را نداشتند ، دل و جگرهاي طبخ شده خود را در بخشهايشان نوش جان كردند .


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 6 مهر 1394
  منبع
  برچسب ها : آسايشگاه ,كردند ,جامعه ,گرديده ,ساكن ,سالمندان ,آسايشگاه خيريه ,خيريه كهريزك ,سالمندان ساكن ,هفته جهاني ,جهاني سالمند ,آسايشگاه خيريه كهريزك ,ه ,
  در اولين روز از هفته جهاني سالمند برگزار شد : راهپيمايي سالمندان ساكن در آسايشگاه خيريه كهريزك

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر